Genta nuk njihet me pamjen e saj

  • E.K /
  • 23 September 2023 - 09:32
Genta nuk njihet me pamjen e saj

Këngëtarja, Genta Ismajli, ka kohë që është bërë nënë e e binjakëve, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja ka postuar një fotografi në instagramin e saj.

Ajo në këtë fotografi duket bukur dhe mjaft e freskët në pamjen e saj.

(Kosova Sot Online)