Luizi e këndon këngën e Elvis Presley, mahnit me interpretimin e tij

  • E.K /
  • 25 September 2023 - 10:50
Luizi e këndon këngën e Elvis Presley, mahnit me interpretimin e tij

Këngëtari, Luiz Ejlli, ka kohë që është emri më i komentuar në rrjete sociale dhe në showbizin shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtari është në qender të vëmëndjes për çdo gjë që ai bën.

Ejlli ka publikuar në instagramin e tij një cover të tij, të këngës së kënduar nga Elvis Presley “Can’t help falling in love”.

Fansat e tij e përgëzuan atë për interpretimin e kësaj kënge.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

(Kosova Sot Online)