Tayna e sjell '4x4 ' në bashkëpunim me disa reperë

  • A.P /
  • 29 September 2023 - 15:34
Tayna e sjell '4x4 ' në bashkëpunim me disa reperë

Ashtu siç kishte paralajmëruar ditë më parë, këngëtarja e njohur Tayna ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"4x4" e sjell Taynen në bashkëpunim me Rzon, Salim Montari  Il, Ghost,  dhe Marin.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "4x4"  nag Tayna,  Rzon, Salim Montari  Il, Ghost,  dhe Marin.


(Kosova Sot Online)