Evi Reci dhe Zazo publikojnë projektin e ri unik

  • E.K /
  • 30 September 2023 - 09:41
Evi Reci dhe Zazo publikojnë projektin e ri unik

Këngëtarët, Zazo dhe Evci Reci, kanë publikuar një bashkëpunim të ri, shkruan “Kosova Sot Online”.

Projekti i tyre më i ri quhet “MDO”.

Kënga është realizuar edhe me një videkoklip unik.

(Kosova Sot Online)