Ja kush thotë: Eleni është e mrekullueshme

  • A.P /
  • 04 October 2023 - 14:49
Ja kush thotë: Eleni është e mrekullueshme

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira është duke shijuar periudhën më të ëmbël të mëmësisë me djalin e saj të vogël. Partneri i saj, futbollisti Alberto Botia ka zbuluar së fundmi disa detaje për familjen e tyre, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Siç tha ai, Eleni është një nënë e mrrekullueshme. “Ajo është një nënë e mrekullueshme. Jemi shumë të lumtur me djalin tonë. Ndihem shumë mirë” , është shprehur ai në mënyrë karakteristike.

Më pas ai iu referua hapave të tij profesionale. “Nuk e di se ku do të jem vitin e ardhshëm. Këtë vit garoj për Kifisinë dhe jam shumë i fokusuar në këtë. Jam kthyer në Greqi për shumë arsye, por familja është më e mira” , theksoi ai në mbyllje.

Image

(Kosova Sot Online)