Kjo është arsyeja pse Bora Zemani xhelozon

  • A.P /
  • 04 October 2023 - 17:52
Kjo është arsyeja pse Bora Zemani xhelozon

Çifti i showbizzit, Bora dhe Donaldi, janë tepër aktiv në rrjete sociale, ku ndajnë foto dhe video nga jeta personale dhe profesionale, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Donaldi ka filluar sezonin e ri të emisionit të tij, dhe e ftuara e parë ka qenë këngëtarja kosovare, Fifi, të cilën artisti e ka pyetur se a e lejon Adisin të dal me shokët.

Fifi ia kthehu pyetjen mbrapsht duke e pyetur se a e ka lejen nga Bora që të dal me shokët e tij.

Donaldi u përgjigj troç: “Jo”.

Mesa duket, Bora e do dashurinë e saj vetëm për vete.

Image

(Kosova Sot Online)