A është Olta Gixhari shtatzënë për herë të dytë?

  • A.P /
  • 31 October 2023 - 17:40
A është Olta Gixhari shtatzënë për herë të dytë?

Mbrëmjen e së hënës, aktorja Olta Gixhari ndodhej në Tuz të Malit të Zi për promovimin e premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë”, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Shpesh aktorja komentohet për format trupore të tejet joshëse dhe në formë.

 

Por në një videon e publikuar së fundmi në rrjetet sociale ajo i ka habitur jo pak ndjekësit, pasi Olta dukej me barkun pak të fryrë.

Kjo gjë bëri që menjëherë të nisin aludimet për një shtatzëni të mundshme të aktores.

Image

(Kosova Sot Online)