Luana Vjollca bën transformimin befasues në dukjen e saj

  • E.K /
  • 20 November 2023 - 09:33
Luana Vjollca bën transformimin befasues në dukjen e saj

Moderatorja, Luana Vjollca, cilësohet si një një prej moderatorëve më të bukura dhe tërheqëse shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Luana komentohet mjaft shumë edhe për format e saja trupore dhe paraqitjen e saj fizike.

Luana ka bërë një ndryshim në dukje, ku tani është me balluke.

Moderatorja ka publikuar disa fotografi, ku tregon ndryshimin e ri në pamjen e saj.

(Kosova Sot Online)