A është Efi në lidhje me Romeon?

  • A.P /
  • 20 November 2023 - 19:08
A është Efi në lidhje me Romeon?

Efi Dhedhes dhe Romeo Veshaj kanë qenë shpesh protagonistë të aludimeve për një lidhje, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Së fundmi Efi iu përgjigj këtyre zërave për herë të parë.

Efi tregoi se ka hequr nga “Instagram”-i Romeon, pas lajmeve që qarkulluan në rrjet se ata ishin në një lidhje.

Image

(Kosova Sot Online)