Butrint Imeri dhe Era Istrefi publikojnë bashkëpunimin “Lonely”

  • E.K /
  • 24 November 2023 - 09:22
Butrint Imeri dhe Era Istrefi publikojnë bashkëpunimin “Lonely”

Këngëtarët, Butrint Imeri dhe Era istrefi, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kënga e tyre më e re quhet “Lonely”.

Kënga u prit mjaft mirë nga fansat e tyre, ku mbreda pak orësh ka marrur mijëra klikime në kanalin “YouTube”.

(Kosova Sot Online)