Arbana na prezanton me vajzën e saj

  • A.P /
  • 27 November 2023 - 14:48
Arbana na prezanton me vajzën e saj

Arbana ka ndarë një foto galeri nga restoranti i saj. Mes miqsh klientja më e veçantë duket që është vajza e saj, Zoi. Si rrallë herë ajo ndan një foto të saj me ndjekësit në faqen e saj të Instagramit, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Arbana prej disa javësh ka hapur dhe restorantin e saj “Bana’s”, që mesa duket ka mjaft sukses. Në rrjet u aludua dhe një krisje mes raportit të Arbanës me Lori dhe Sara Hoxhën, por një postim i tyre vuri pikat mbi i për raportin e tyre me moderatoren. Ato postuan një foto nga restoranti i Arbanës.

Image

(Kosova Sot Online)