'Kënga ime' vjen nga Shkurte Fejza dhe Irma Libohova

  • A.P /
  • 27 November 2023 - 16:30
'Kënga ime' vjen nga Shkurte Fejza dhe Irma Libohova

Dy artistet e njohura Shkurte Fejza & Irma Libohova, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 "Kënga ime" mban titullin dueti i cili vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

 


 Kënga vjen e realizuar me rastin e festave të fundvitit.

Premierë: "Kënga ime" nga Shkurte Fejza & Irma Libohova

 

(Kosova Sot Online)