Melinda i befason të gjithë me këtë veprim

  • A.P /
  • 01 December 2023 - 21:06
Melinda i befason të gjithë me këtë veprim

Melinda Ademi vijon të mbetet ndër këngëtaret më të kërkuara për të përformuar në diskoteka, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Përtej muzikës, ajo është aktive edhe në rrjetet sociale.

 

Së fundi ka postuar në fotogarfi, ku shfaqet me një tatuazh të ri në dorë.

Kësaj radhe Melionda ka vendosur ta ketë pjesë të trupit dhe shqiponjën.

Image


(Kosova Sot Online)