Ja kënd e përshëndet Jonida Maliqi

  • A.P /
  • 04 December 2023 - 18:11
Ja kënd e përshëndet Jonida Maliqi

Romeo Veshaj e përshëndeti “live” në emision Jonida Maliqin një javë më parë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

E këtë përshëndetje e ka kthyer së fundmi edhe Jonida në një intervistë të shkurtër duke u shprehur:

“E përshëndes edhe unë. E kam xhan dhe sa herë e takoj, ruajmë miqësi. Kështu që nuk ka ndonjë gjë të jashtëzakonshme. Jetojmë në një kohë ku fatmirësisht qytetaria dhe mirënjohja ekzistojnë. Ku njerëzit kalojnë kohë shumë të bukur bashkë.”

Image

(Kosova Sot Online)