Oriola Marashi me këtë paraqitje ju 'tranon'

  • A.P /
  • 04 December 2023 - 16:44
Oriola Marashi me këtë paraqitje ju 'tranon'

Oriola Marashi, e njohur për bukurinë e saj hipnotizuese dhe prezencën ikonike në botën e modës, ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me një seri fotografish ku shfaqet veshur me një kostum elegant të bardhë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Modelja shqiptare, e cila gëzon një famë të madhe ndërkombëtarisht, i ka theksuar linjat e saj atraktive trupore përmes këtyre imazheve të reja që postoi në Instagram.

Imazhet e postuara nga Oriola janë pritur me komente pozitive dhe adhurim nga ndjekësit e saj, të cilët nuk kanë ngurruar të shprehin pëlqimin e tyre për modelen e tyre të preferuar.

Image

(Kosova Sot Online)