Olta Gixhari në pritje të ëmbël për herë të dytë

  • A.P /
  • 15 December 2023 - 21:00
Olta Gixhari në pritje të ëmbël për herë të dytë

Dyshimet e publikut se Olta do të bëhet nënë sërish u hodhën pas paraqitjes së saj disa javë më parë në Tuz të Malit të Zi, për premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë” ku vihej re barku i saj i rrumbullakosur, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Por lajmi është konfirmuar dhe Olta Gixhari është në pritje të ëmbël.

Së fundmi, Olta ishte edhe në Spanjë ku bëri disa analiza, moment të cilin e ndau edhe me ndjekësit në Instagram.

Kujtojmë që ajo është nënë e një djali, i cili quhet Amar.

(Kosova Sot Online)