Mos e leni pa e dëgjuar 'Ndihmë' nga Lindita Halimi

  • A.P /
  • 12 January 2024 - 17:55
Mos e leni pa e dëgjuar 'Ndihmë' nga Lindita Halimi

Lindita Halimi është dhe mbetet njëra prej këngëtareve me vokalin më potent në estradën shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Edhe pse ka vite që jeton dhe vepron në SHBA, këngët e saj ndër vite kanë lënë gjurmë.

 

"Ndihmë", është njëra prej tyre ku Lendita Halimi ka shkëlqyer me interpretimin e saj.

Tani është momenti për ta dëgjuar thirrjen "Ndihmë" nga Lindita.

(Kosova Sot Online)