Ronela Hajati tregon një lajm për fansat e saj: Doja pak pushim…

  • E.K /
  • 24 February 2024 - 13:47
Ronela Hajati tregon një lajm për fansat e saj: Doja pak pushim…

Këngëtarja, Ronela Hajati, ka japur një lajm të mirë për të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj, shkruan “Kosova Sot Online’”.

Shumë shpejt pritet që Ronela të sjell këngë të reja.

Ronela ka treguar se në këtë kohë është pothuajse vazhdimisht në studio duke realizuar këngë të reja.

(Kosova Sot Online)