Mc Kresha, Lyrical Son, OG Merks pubikojnë këngën “Perla”

  • E.K /
  • 01 March 2024 - 08:22
Mc Kresha, Lyrical Son, OG Merks pubikojnë këngën “Perla”

Mc Kresha & Lyrical Son dhe OG Merks kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kënga e tyre më e re titullohet “Perla”.

Kënga tashmë është edhe në kanalin “YouTube”.

(Kosova Sot Online)