'Dashni' vjen përplot stil nga Vjosa Shehu

  • A.P /
  • 18 April 2024 - 19:05
'Dashni' vjen përplot stil nga Vjosa Shehu

Këngëtarja e talentuar Vjosa Shehu, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Dashni", mban titullin kënga më e re e këngëtares e cila vjen përplot stil dhe me interpretim të shkëlqyer nga Vjosa.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Dashni" nga Vjosa Shehu. 

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)