Genta Ismajli habit me ndryshimin e saj

  • E.K /
  • 20 April 2024 - 13:38
 Genta Ismajli habit me ndryshimin e saj

Këngëtarja, Genta Ismajli, ka kohë që është bërë nënë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Genta ky dy fëmijë binjak.

E së fundmi, Genta ka publikuar një video me vajzën e saj, ku shfaqet natyrale dhe e bukur.

(Kosova Sot Online)