Fidani dhe Rita tregojnë lajmin e mirë

  • E.K /
  • 23 April 2024 - 08:16
Fidani dhe Rita tregojnë lajmin e mirë

Këngëtarët, Fidan Gashi dhe Rita Haziri, kanë japur një lajm të mirë për fansat e tyre, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarët kanë treguar se sonte do të vijnë me një këngë të re.

Ata kanë publikuar një video, ku në sfond ndëgjohet një pjesë e shkurtër nga kënga e tyre më e re.

(Kosova Sot Online)