Heidi përlotet nga mesazhi: Dashuria është e papritura më e bukur

  • A.P /
  • 23 April 2024 - 16:30
Heidi përlotet nga mesazhi: Dashuria është e papritura më e bukur

Produksioni ka sjellë ‘Big Love’ ku banorët janë pozicionuar të gjithë përpara Led Wall-it teksa kanë marrë pafund mesazhe mbështetëse, emocionuese nga familjarët, mbështetësit e tyre dhe jo vetëm, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Teksa pak momente më parë Egla mori një mesazh prej nënës së saj që e bëri të përlotej (kliko këtu), ishte rradha e Heidit.

Ajo është përlotur pasi ka marrë një mesazh emocionues nga e ëma ku kjo e fundit shkruan:

“Na ka marrë malli për ty. Ne të ndjekim me kënaqësi dhe do ti mbështesim gjithmonë zgjedhjet e tua. Mendoj se dashuria është e papritura më e bukur që të ka ndodhur.”

Image

(Kosova Sot Online)