Këto janë pamjet mahnitëse nga apartamenti i Sara Gjordenit dhe Bardhit

  • E.K /
  • 21 May 2024 - 13:34
Këto janë pamjet mahnitëse nga apartamenti i Sara Gjordenit dhe Bardhit

Sara Gjordeni dhe Bardhi, shumë shpejt do të bëhen prindnër për herë të parë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Së fundmi ka ndarë në TikTok pamje të apartamentit të ri, ku do të jetojnë me Bardhin.

“Ndryshimet e apartamentit do t’i jetojmë bashkë hap pas hapi sepse do kërkoj ide edhe nga ju herë pas here”, ka shkruar ajo.

“Mezi presim të ndajmë me ju pjesëzat e vogla të jetës sonë të re”, shtoi ajo

https://www.tiktok.com/@saragjorden1/video/7369963018391702790?is_from_webapp=1&sender_device=pc

(Kosova Sot Online)