'Autokton jemi ne' thotë Skender Hasi

  • A.P /
  • 21 May 2024 - 15:50
'Autokton jemi ne' thotë Skender Hasi

Këngëtari i njohur Skender Hasi, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Autokton jemi ne" mban titullin kënga e cila vjen përplot ritëm.

 

 
Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Autokton jemi ne" nga Skender Hasi.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)