Sara Gjordeni shuan kureshtjen rreth kësaj pyetje interesant

  • E.K /
  • 22 May 2024 - 09:56
Sara Gjordeni shuan kureshtjen rreth kësaj pyetje interesant

Finalja e “Big Brother VIP Albania” do të mbahet të shtunën, përcjell “Kosova Sot Online”.

Një prej emrave më të diskutuara dhe më të komentuara të këtij sezoni, Sara Gjordeni, ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në finale.

Sara ka bërë me dije se do të jetë e pranishme në rreshtin e parë të spektaklit.

(Kosova Sot Online)