A ka kryer ndërhyrje Arbana Osmani?

  • A.P /
  • 22 May 2024 - 16:25
A ka kryer ndërhyrje Arbana Osmani?

Moderatorja shqiptare Arbana Osmani ndodhet me pushime në Mykonos. Së bashku me mikeshat e saj, përfshirë edhe moderatoret e njohura Xhemi Shehu e Orinda Huta, Arbana po shijojnë diellin në plazhin më të bukur të Greqisë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Ato që ranë më shumë në sy ishin trupat e tyre, e sidomos gjoksi i Arbanës, i super komentuar nga njerëzit. Ky ndryshim ka ngjallur kureshtjen te fansat, duke aluduar se ajo mund të ketë kryer ndërhyrje në gjoks.

-Ta gezosh gjoksin super mami

-Te paskan ber super pun t’a kan rregullo gjoksin

-Na vjen inat pse nuk e kemi dhe ne gjoksin pas 2 lindjeve si kto. Ca formule kan përdor?

Image


(Kosova Sot Online)