A është Romeo pretendenti kryesor për të fituar 'Big Brother Albania VIP 3'?

  • A.P /
  • 22 May 2024 - 20:01
A është Romeo pretendenti kryesor për të fituar  'Big Brother Albania VIP 3'?

Zyrtarisht është bërë zbulimi i finalistëve për edicionin e tretë të spektaklit “Big Brother VIP Albania” , transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.


Pesë finalistë që do të garojnë për titullin e fituesit të BBVA 3: Romeo, Meritoni, Egla, Juli dhe Heidi.

A do të shpallet Romeo Veshaj zyrtarisht fitues i 'Big Brother Albania
VIP 3'  të shtunën më 25 maj?

Kjo mbetet për tu parë edhe pse ka shumë premisa për të triumfuar.

(Kosova Sot Online)