Fifi publikon videon emocionuese me djalin e saj: E kam parajsen në krahët e mi

  • E.K /
  • 24 May 2024 - 09:09
Fifi publikon videon emocionuese me djalin e saj: E kam parajsen në krahët e mi

Këngëtarja, Fifi, ka publikuar pamje të bukura me djalin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Fifi shfaqet duke e mbajtur në krah djalin e saj, teksa shprehet se e ka në krah parajsën e saj, djalin e saj.

“Dhe tani e kam parajsen në krahët e mi. TheoMal t’kom jetë bir …”, ka shkruar Fifi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

(Kosova Sot Online)