'Ya Habibi' vjen befasi nga Kida

  • A.P /
  • 24 May 2024 - 16:30
'Ya Habibi' vjen befasi nga Kida

Këngëtarja e njohur Kida ka publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Ya Habibi" mban titullin kënga, e cila vjen në duet me këngëtarin Oualid.


Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "Ya Habibi" nga Kida ft Oualid

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)