Ylli tregon lajmin e gëzuar: Mrekullia e Zotit

  • E.K /
  • 25 May 2024 - 14:26
Ylli tregon lajmin e gëzuar: Mrekullia e Zotit

Këngëtari i njohur, Yll Limani, ka ndarë një lajm të bukur me fansat e tij, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ylli ka treguar se motra e tij është bërë nënë, duke thënë se është shumë i lumtur që është bërë daj.

Ylli ka publikuar fotografinë e foshnjës, ku ka shkruar se ajo është një mrekulli e Zotit dhe se ai do t’i blejë shumë gjëra foshnjës.

(Kosova Sot Online)