Romeo publikon foton e parë duke u përqafuar me Heidin

  • E.K /
  • 27 May 2024 - 09:48
Romeo publikon foton e parë duke u përqafuar me Heidin

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci janë një prej çifteve më të pëlqyera të showbizit shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Së fundmi, Romeo ka publikuar një fotografi me Heidin.

Dyshja në fjalë janë shfaqur të përqafuar me njëri tejtrin.

(Kosova Sot Online)