Ndarja e Xhensilës dhe Besit, shoku i ngushtë i Kallakut: Më vjen keq vëllai im, po më beso ke shpëtuar njëherë e mirë

  • E.K /
  • 28 May 2024 - 10:02
Ndarja e Xhensilës dhe Besit, shoku i ngushtë i Kallakut: Më vjen keq vëllai im, po më beso ke shpëtuar njëherë e mirë

Biznismeni i njohur, Kristian Boci, shoku i këngëtarit dhe aktorit, Bes Kallakut, në rrjetin social “Instagram”, ka publikuar pamje ku shfaqet duke shikuar videoklipin e këngës më të re të Bes Kallakut dhe Eli Malajt ‘Mosmirënjohja’, përcjell “Kosova Sot Online”.

“Më vjen keq vëllai im po më beso ke shpëtuar njëherë e mirë nga qoftë largu. Të pata thënë brother Bes Kallaku”, shkruan ai.

Përndryshe, kënga e Besi dhe Elit është kthyer mënjeherë në hit dhe në një prej këngëve më të dëgjuara të momentit.

(Kosova Sot Online)