Ilnisa dhe Meriton shfaqen në momente romantike

  • E.K /
  • 29 May 2024 - 09:21
Ilnisa dhe Meriton shfaqen në momente romantike

Dy prej- banorëve të “Big Brother Vip Albania”, Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, janë bërë një prej emrave të përfolur të momentit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ilnisa ka publikuar një fotografi me partnerin e saj, Meritonin teksa shfaqen në momente romantike.

Dyshja në fjalë janë shfaqur duke u përqafuar me njëri tjetrin.

(Kosova Sot Online)