Luizi Ejlli dhe Melinda Ademi paralajmërojnë këngën e re

  • E.K /
  • 11 June 2024 - 09:25
Luizi Ejlli dhe Melinda Ademi paralajmërojnë këngën e re

Këngëtarët, Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi, po vijnë me një bashkëpunim në mes tyre, shkruan “Kosova Sot Online”.

Luizi ka publikuar një video të shkurtër nga skenat e videkolipit të ri.

“Vjen së shpejti…”, ka shkruar Luizi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

(Kosova Sot Online)