'Dorëzohu' thotë Shkelzen Krasniqi

  • A.P /
  • 11 June 2024 - 14:28
'Dorëzohu' thotë Shkelzen Krasniqi

Këngëtari i njohur Shkelzen Krasniqi, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


"Nuse me lezet" mban titullin kënga e cila vjen në parg të sezonës së verës.

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Dorëzohu" nga Shkelzen Krasniqi.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)