'Si ai' e sjell Taynen si asnjëherë më parë

  • A.P /
  • 10 June 2024 - 21:06
'Si ai' e sjell Taynen si asnjëherë më parë

Këngëtarja e njohur Tayna, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Si ai" mban titullin kënga e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga këngëtarja.

 

 Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip, ku këngëtarja shfaqet në rolin e aktores.


Premierë:  "Si ai" nga Tayna.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)