Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi publikojnë këngën “Shqiptare”

  • E.K /
  • 15 June 2024 - 10:56
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi publikojnë këngën “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi kanë ardhur me një bashkëpunim në mes tyre, shkruan “Kosova Sot Online”.

Projekti i dyshes është titulluar “Shqiptare”.

Kënga mbrenda pak orëve ka marrur mijëra klikime në kanalin “You Tube”.

(Kosova Sot Online)