Kush e ka kërkuar Romeon te njerëzit e humbur?

  • A.P /
  • 16 June 2024 - 09:26
Kush e ka kërkuar Romeon te njerëzit e humbur?

Ironitë mes ish-banorëve të “Big Brother Vip Albania” vijojnë edhe jashtë shtëpisë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Finalisti i edicionit të fundit, Jul Deda, i pyetur nëse e ka takuar Romeon që pas daljes nga BBV, Juli tha me ironi se e ka kërkuar ‘te emisoni i të humburve’, ndërsa shtoi se e ka telefonuar por i ka dalë i fikur.

“E kam kërkuar te emisionet për të humburit, po e kërkojmë. I kam rënë më ka dalë i fikur. Jam unë dashuria e tij e parë”-tha Juli.

Aktori nuk kurse ironinë as për vëllanë e Romeos, Donaldin.

“Mes Donaldi Ilirit, Luizit dhe teje, kush do e fitonte BBV?”

“Të mos na qante do e merrte Donaldi, fitorja do diskutohej mes meje dhe Ilirit”-tha Juli.

Image

(Kosova Sot Online)