Rike Roçi: Meshkujt janë shumë të uritur

  • A.P /
  • 19 June 2024 - 16:02
Rike Roçi: Meshkujt janë shumë të uritur

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 3, Rike Roçi, u shfaq ndau disa momente të jetës së saj personale dhe profesionale, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Rasti i saj në këtë emision u bë i veçantë kur ajo tregoi për ngacmimet që ka përjetuar nga disa djem në rrugë.

“Dal shumë pak herë në këmbë, dal gjithmonë me makinë, por më ka rastisur sa herë dal në këmbë, janë të uritur çunat, gjithmonë më thonë ‘të hënksha këtë, të hënksha atë’, nuk e di nuk kanë bukë në shtëpi”, u shpreh Rike me shaka, duke përshkruar përvojën e saj.

Image

(Kosova Sot Online)