Blero, Eli Malaj dhe Uki sot publikojnë bashkëpunimin

  • E.K /
  • 22 June 2024 - 13:52
Blero, Eli Malaj dhe Uki sot publikojnë bashkëpunimin

Këngëtari, Blero ka njoftuar se sot do të publikohet kënga më e re e cila do të jetë në bashkëpunim me këngëtaren Eli Malaj dhe artistin Uki, përcjell “Kosova Sot Online”.

Kënga do të titullohet “Distanca”.

“Mos gaboni me ja lshu zoning se problem. Ju duam dhe shijojeni”, thuhet në postim.

(Kosova Sot Online)