Ja kush thotë: Olta Gixhari super femër

  • A.P /
  • 09 July 2024 - 17:37
Ja kush thotë: Olta Gixhari super femër

Jori Delli dhe Olta Gixhari kanë qenë dy ish-banore të edicionit të dytë të “BBV”, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Delli. ka folur dhe për miqësinë e saj me Olta Gixharin ku është shprehur:

 

Me Olta Gixharin ke miqësi?

Jori: Oltën e dashuroj, e adhuroj është super femër dhe kur del me Oltën është super më pëlqen shumë është shumë njeri i mirë.


(Kosova Sot Online)