Besa paralajmëron një befasi

  • A.P /
  • 20 May 2024 - 15:00
 Besa paralajmëron një befasi

Besa Kokëdhima e përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision këtë vit me këngën e saj “Titan”, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Kënga e saj nuk arriti të kualifikohej në finale.

Disa ditë pas përfundimit të kësaj eksperience, ajo duket se ka fituar miq të mirë dhe ka paralajmëruar edhe surpriza.


Ajo bën me dije se po përgatit një bashkëpunim me artisten që përfaqësoi Greqinë në Eurovision, Marinën.

Image

(Kosova Sot Online)