Presidenti Thaçi ka vendosur që sot t’ju urojë ditë të mbarë nga ky vend fantastik i Kosovës

  • E.K /
  • 27 gusht 2020 - 10:19
Presidenti Thaçi ka vendosur që sot t’ju urojë ditë të mbarë nga ky vend fantastik i Kosovës

Tash e sa ditë presidenti Thaçi, FB e tij personal e ka përdorur edhe për të promovuar bukuritë natyrore të Kosovës

Thaçi ka shpërndarë disa fotografi nga liqeni i bukur i Breznës, ku shihen edhe fshatarët e atyre anëve duke kultivuar  mendrën, lulediellin dhe bimë të shumta aromatike e mjekësore.

Postimi i plotë i Thaçit:

Mirëmëngjesi me Breznën e bukur të Sharrit Natyra e bukur e hijeshon edhe më shumë Liqenin e Breznës. Ndërsa, banorët e vyeshëm, që kultivojnë mendrën, lulediellin dhe bimë të shumta aromatike e mjekësore, i japin fshatit edhe më shumë gjallëri. HTH.

 

Mirëmëngjesi me Breznën e bukur të Sharrit ë Natyra e bukur e hijeshon edhe më shumë Liqenin e Breznës. Ndërsa,...

Publiée par Hashim Thaçi sur Jeudi 27 août 2020

(Kosova Sot Online)