Qarkullonte me 11 doza kokaine, arrestohet 39 vjeçari

  • E.K /
  • 10 shtator 2020 - 12:15
Qarkullonte me 11 doza kokaine, arrestohet 39 vjeçari

Policia e Durrësit, ka arrestuar një 39-vjeçar, i cili u kap duke lëvizur me 11 doza kokaine dhe një sasi parash të përfituar nga shitja e tyre.

Në pranga ra shtetasi P.A. i cili rezulton i dënuar më parë në Shqipëri dhe Itali, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Sikurse njofton policia, gjatë kontrollit fizik, 39-vjeçarit iu gjetën dhe iu sekuestruan në një çantë dore, 11 doza me lëndë narkotike e dyshuar si kokainë, një shumë parash të përfituara nga shitja e lëndës narkotike dhe një aparat celular.

(Kosova Sot Online)