Aksident trafiku mes një furgoni dhe një veture

  • E.K /
  • 18 shtator 2020 - 09:52
Aksident trafiku mes një furgoni dhe një veture

Një aksident trafiku ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku një veturë është përplasur me një furgon.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të stadiumit “Skënderbeu”, dhe nuk është raportuar për të lënduar.

(Kosova Sot Online)