Këta janë dy deputetët nga VV-ja dhe LDK-ja që nisën përplasjen në Kuvend

  • E.K /
  • 19 nëntor 2020 - 14:42
Këta janë dy deputetët nga VV-ja dhe LDK-ja që nisën përplasjen në Kuvend

Një përplasje fizike mes deputetëve ka ndodhur sot në Kuvendin e Kosovës, pas debatit për të pagjeturit.

Siç merr vesh media përplasja fillimisht ka nisur mes Shefit të Grupit Paralamentar të LDK’së, Arben Gashit dhe deputetit të VV’së, Arbër Rexhën.

Më pas në këtë përplasje, janë përfshirë edhe deputetët e tjerë, nga të dy partitë.

(Kosova Sot Online)