Ky i ri e humbi jetën në aksidentin në rrugën Viti-Kllokot

  • E.K /
  • 03 dhjetor 2020 - 12:26
Ky i ri e humbi jetën në aksidentin në rrugën Viti-Kllokot

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur sot në rrugën Viti-Kllokot.

Viktima është një i ri nga fshati Gërmovë.

Në faqen në Facebook nga ky fshat kanë dhënë detaje për të riun që humbi jetën si pasojë e këtij aksidenti.

Njoftimi i plotë;

NJOFTIM

sod ne mengjes me 03.12.2020 ne aksident trafiku ka humubur jeten Dardan Ilmi Selimi pasi qe nje pjes e familjes gjendet ne boten e jashtme per vorrim ju njoftojm me von kurse te ndjerin Zoti e dergoft ne parajs.

https://www.facebook.com/germovavillage/posts/3840992679267563

(Kosova Sot Online)