Policia arreston në Fushë Kosovë një femër të dyshuar për prostitucion

  • E.K /
  • 05 December 2020 - 11:10
Policia arreston në Fushë Kosovë një femër të dyshuar për prostitucion

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Fushë Kosovë një femër të dyshuar për prostitucion.

Sipas policisë e dyshuara me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“MUNDËSIM OSE DETYRIM NË PROSTITUCION, Fushë Kosovë 04.12.2020 – 08:40. Lidhur me rastin, është arrestuar e dyshuara femër kosovare dhe e njëjta, pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt”, është bërë e ditur në njoftim të PK-së. 

(Kosova Sot Online)