Nicola Orlando uron Vitin e Ri: Partneriteti mes Italisë dhe Kosovës u bë më i fortë se kurrë

  • E.K /
  • 01 January 2021 - 12:50
Nicola Orlando uron Vitin e Ri: Partneriteti mes Italisë dhe Kosovës u bë më i fortë se kurrë

Ambasadori italian në Kosovë, Nicola Orlando, ka uruar Vitin e Ri 2021, gjersa shtoi se ishte një vit i gjatë dhe i vështirë.Orlando përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter u shpreh se partneriteti mes Italisë dhe Kosovës u bë më i fortë se kurrë.

“Për një fillim të ri, të gjithëve Gëzuar Vitin e Ri”, shkroi ai.

(Kosova Sot Online)